Stylizacja rzęs

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 i 2:1 jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji rzęs. Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej. Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy. Rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie układu rzęs naturalnych każdej osoby. W zależności od potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko, wydłużyć kąciki oczu.

Przedłużanie rzęs 2 do 1, 3 do 1 oraz 4 do 1 polega na doklejaniu do rzęsy prawdziwej odpowiednio dwóch, trzech lub czterech rzęs sztucznych. Są one wykonane z ultra lekkiego tworzywa (mogą być to rzęsy jedwabne, z futra norek syberyjskich lub syntetyczne), które nie obciąża i nie uszkadza rzęs naturalnych.

Rzęsy dopasowuje się do kształtu oka klientki, by utrzymać maksymalnie naturalny i piękny efekt. Im więcej rzęs doczepionych, tym bardziej spektakularne i wyraziste spojrzenie. Uzyskany efekt utrzymuje się na powiekach od czterech do ośmiu tygodni.

Metody te nie tylko zapewniają kobiecie pięknie podkreślone rzęsy, ale i zaoszczędzają wiele czasu – nie ma potrzeby nakładania na nie tuszu do rzęs ani używania zalotki – rzęsy zawsze wyglądają świetnie, są podkręcone, rozdzielone i gęste.

Przedłużanie rzęs – w Warszawie, tanio – nie jest jednak jedynym oferowanym przez nas zabiegiem wpływającym na wyrazistość każdego spojrzenia. Oprócz tego wśród naszych usług, coś dla siebie znajdą Panie, którym zależy na odbudowaniu naturalnych rzęs.

LIFTING RZĘS Z LAMINACJĄ I BOTOXEM 

Zabieg skierowany jest do osób, które chcą podkręcić, wzmocnić i odżywić naturalne rzęsy. Elleebana One Shot Lash Lift to nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu. Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o BOTOX, preparat zaprojektowany w celu wzmocnienia i pogrubienia naturalnych rzęs. Zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein. Zabieg na brwi jest stosowany w celu zdyscyplinowania włosków.

Każdy zabieg obejmujący przedłużanie rzęs w salonie w Warszawie wykonywany jest tanio i bezpiecznie z zachowaniem wszystkich standardów higienicznych. Dla kobiet, które nie chciałyby doczepiać sztucznych włosków, chcących wzmocnić naturalne rzęsy, znacznie bardziej polecana jest seria zabiegu liftingu oraz laminacji. W razie jakichkolwiek obaw czy pytań nasz wyszkolony personel służy fachową poradą w kwestii doboru odpowiedniej metody stylizacji. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych zabiegów przedłużania rzęs dostępnych w atrakcyjnej cenie.

GALERIA

Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs