Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Jeśli chcesz codziennie wyglądać świeżo i zachwycająco to makijaż permanentny jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Podkreśli on Twoją urodę, zamaskuje niedoskonałości i zaoszczędzi Twój cenny czas. Decydując się na makijaż permanentny metodą ombre zyskasz perfekcyjny i naturalny wygląd w każdych warunkach.

Brwi stanowią jeden z najważniejszych elementów twarzy. Potrafią zmienić jej wyraz, sprawić, że oko wydaje się bardziej otwarte ale nie powinny stanowić centralnego jej punktu. Odcień oraz kształt muszą być odpowiednio dobrane do rysów twarzy. Metoda ombre polega na stworzeniu cienia, który jest najjaśniejszy u nasady brwi i stopniowo nasycany w kierunku ich końca. Dzięki czemu uzyskujemy bardzo naturalny efekt, który nie jest przerysowany. Celem makijażu permanentnego brwi jest ich podkreślenie, nadanie pełniejszej formy ładnemu łuku brwiowemu oraz rekonstrukcja łuku brwiowego pełna lub częściowa.

Makijaż permanentny ust to przede wszystkim idealny kontur ust. Dzięki niemu możemy wyrównać asymetrię ust i podkreślić ich linię. Metoda ombre nazywana inaczej techniką 3D polega na mocniejszym podkreśleniu konturu ust z delikatniejszym rozcieniowaniem ku wewnętrznej części warg. Dzięki temu usta stają się pełniejsze i zmysłowe.

W naszym salonie kosmetycznym to profesjonalna linergistka wykonuje każdy makijaż permanentny. W Pradze Południe jesteśmy salonem kosmetycznym wyróżniającym się wysoką jakością wykonywanej usługi. Przed zabiegiem konieczne jednak jest podanie szczegółowych informacji na temat zdrowia Klienta – jest to ważne dla bezpieczeństwa i komfortu osoby decydującej się na zabieg. Szczegółowe informacje dotyczące zabiegu znajdą Państwo poniżej, jednak w razie jakichkolwiek pytań chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • ciąża oraz okres karmienia piersią
 • niestabilna cukrzyca
 • przyjmowanie leków (antybiotyki, sterydy, retinoidy i ich pochodne, leki silnie rozrzedzające krew)
 • nowotwory
 • hemofilia
 • choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze w miejscu zabiegu, infekcja ogólnoustrojowa, zakażenie wirusem HIV, WZW
 • łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry
 • skłonność do powstawania bliznowców (keloidów)

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU?

Na miesiąc przed zabiegiem nie zaleca się wykonywania zabiegów złuszczających, botoksu, kwasu hialuronowego. Nie zaleca się również opalania, zarówno przed jak i po zabiegu. Na dobę przed zabiegiem nie powinno się korzystać z używek (alkohol, narkotyki). W dni zabiegu nie należy pić kawy, energetyków itp. (min.2h przed zabiegiem). Jeśli przyjmowane są jakieś leki lub suplementy diety należy poinformować o tym wcześniej linergistkę.

Jeśli makijaż dotyczy ust, dodatkowo na kilka dni przed zabiegiem zaleca się wykonaniu peelingu i intensywne ich nawilżanie. Jeśli występuje skłonność do pojawiania się opryszczki należy zakupić Heviran, plasterki lub maść na opryszczkę.

Jeśli zabieg dotyczy brwi, dodatkowo nie zaleca się wykonywania henny minimum dwa tygodnie przed pigmentacją, depilacji brwi i stosowania odżywek.

ILE CZASU UTRZYMUJE SIĘ EFEKT PO ZABIEGU?

Z biegiem czasu makijaż blednie, co związane jest ze złuszczaniem się naskórka, działaniem promieniowania UV, stosowaną pielęgnacją i wykonywanymi zabiegami kosmetycznymi. Średnio makijaż utrzymuje się od kilku miesięcy do nawet 2-3 lat.

JAK PIELĘGNOWAĆ BRWI/USTA PO ZABIEGU?

Pielęgnacja domowa ma olbrzymi wpływ na efekt finalny zabiegu. W pierwszej fazie gojenia (ok. 7 dni) nie można stosować żadnych kosmetyków w miejscu zabiegu. Zaleca się również przez miesiąc nie korzystać z kąpieli słonecznych, solarium, sauny i basenu. Pigmentowaną powierzchnię należy delikatnie przemywać wodą. Nie wolno zdrapywać i zrywać strupków, muszą one odpaść samoistnie.

Przy brwiach zaleca się gojenie ‘’na sucho’’ czyli bez stosowania jakichkolwiek preparatów na miejsce zabiegowe. Jednak jest to kwestia indywidualna i należy zastosować się do zaleceń linergistki.

W przypadku ust należy uważać na gorące i ostre potrawy, pić przez słomkę, jeść małymi kęsami. Nie zaleca się też palenia papierosów. Należy nakładać cienką warstwę preparatu poleconego przez linergistkę.

REGULAMIN ZAPISÓW

 • W celu rezerwacji terminu należy wpłacić zadatek w wysokości 200 zł w terminie 3 dni roboczych. Jeśli zadatek nie zostanie wpłacony termin przepada. Zadatek należy wpłacić osobiście lub przelewem na konto:

Atelier Urody Creative
89 1600 1462 1831 8713 0000 0001
tytuł: imię i nazwisko, data i godzina wizyty.

 • Wizytę można przełożyć najpóźniej do 48h przed wizytą, po wcześniejszym ustaleniu i zgodzie obu stron.
 • W przypadku rezygnacji zadatek nie jest zwracany.
 • Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wykonania zabiegu (zatajenie informacji co do stanu zdrowia lub przyjmowanych leków, nieporozumienia na płaszczyźnie estetycznej).

GALERIA

Makijaż permanentny brwi przed i po
makijaż permanentny brwi
makijaż permanentny ust przed i po
makijaż permanentny ust
makijaż permanentny ust przed i po
makijaż permanentny ust przed i po
makijaż permanentny ust przed i po
makijaż permanentny ust przed i po
makijaż permanentny ust przed i po
makijaż permanentny ust
makijaż permanentny brwi
makijaż permanentny brwi
makijaż permanentny ust
makijaż permanentny ust
makijaż permanentny ust
makijaż permanentny ust
makijaż permanentny ust