Kosmetologia estetyczna - zabiegi laserowe na przebarwienia, mezoterapia

ampułki do mezoterapii igłowej

MEZOTERAPIA FILORGA NCTF 135HA

NCTF to jedyne preparaty do mezoterapii o synergicznym działaniu kwasu hialuronowego i pozostałych składników aktywnych oraz kompleksowym działaniu anti-aging. Stanowią profilaktykę starzenia się skóry wiotkiej, zmęczone. Zapewniają wyjątkowo intensywną rewitalizację oraz nawilżenie skóry, a także wygładzenie zmarszczek czy przywrócenie gęstości skórze.

Czysty biologicznie kompleks polirewitalizujący oparty na związkach biologicznie czynnych:

 • Kwas hialuronowy (5 mg/ml) – posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania i wiązania dużych ilości wody, dzięki czemu doskonale nawilża skórę
 • 13 witamin, w tym m.in.:
  witamina A: przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia,
  witamina B: wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną,
  witamina C: zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach, rozjaśnia cerę.
 • 23 aminokwasy – podstawowe składniki budujące białka, m.in. kolagen i elastyna.
 • 6 składników mineralnych – spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy oraz pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodno-elektrolitową ustroju.
 • 6 koenzymów – przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych.
 • 5 kwasów nukleinowych – kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.
 • 2 czynniki redukujące – reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

DERMAPEN (mikronakłuwanie frakcyjne)

Dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zabieg zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrokolumny uszkodzeń skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

EFEKTY ZABIEGU:

 • spłycenie zmarszczek,
 • pogrubienie skóry,
 • naturalna stymulacja produkcji kolagenu,
 • zmniejszenie widoczności porów,
 • redukcja widoczności rozstępów, blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych.

Aquashine

Mezoterapia igłowa innowacyjnym preparatem Aquashine to zabieg opracowany specjalnie dla przesuszonej, zmęczonej skóry z widocznymi oznakami starzenia. Preparat Aquashine, zawierający aktywny kompleks peptydowy, przeznaczony jest do stosowania na skórę twarzy i szyi. To połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego w wysokim stężeniu 1,5% oraz 55 unikalnych składników w tym kompleksu odżywczego, a także kompleksu peptydowego. Zabieg Aquashine w znaczny sposób poprawia elastyczność skóry oraz intensywnie ją nawilża już po pierwszej sesji.

Aquashine BR

Zabieg mezoterapii igłowej Aquashine BR przeznaczony jest dla osób, których skóra jest nie tylko przesuszona, lecz również pozbawiona blasku oraz występują na niej przebarwienia. Preparat ten, poza intensywnym nawilżeniem, rozjaśnia przebarwienia oraz wyrównuje koloryt skóry. Efekty działania widoczne są już po pierwszym zabiegu. Preparat Aquashine BR to kompozycja nieusieciowanego kwasu hialuronowego w wysokim stężeniu 1,5% oraz kompleks peptydowy i odżywczy. Wśród składników odżywczych znaleźć można 24 aminokwasy, 14 witamin, 8 składników mineralnych oraz koenzymów, a także 5 kwasów nukleinowych.
zabieg aquashine btx

Aquashine BTX

Czy istnieje coś lepszego niż toksyna botulinowa? TAK! Aquashine BTX to produkt nowej generacji zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu. To kolejny preparat z linii Aquashine, który posiada w swoim składzie odżywcze peptydy biomimetyczne. Główną zaletą produktu jest jego wielopoziomowe działanie. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie skóry. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego głęboko nawilża i przedłuża działanie peptydów. Preparat można podawać sam, jak alternatywę dla toksyny botulinowej, ale też uzupełniająco – wtedy wydłuża jej działanie.
zabieg profhilo

Profhilo!

Nagrodzony w 2015 r. przez francuski AMEC za innowacyjność Bioremodeling PROFHILO® to absolutna nowość w świecie kosmetologii estetycznej. To ultranowoczesny zabieg do odmładzania skóry. W przeciwieństwie do wypełniaczy wolumetrycznych zabieg PROFHILO® nie zmienia rysów i nie zwiększa objętości tkanek twarzy, a co najważniejsze – natychmiast nadaje skórze sprężystość, wygładza i liftinguje ją, wysmuklając rysy. Preparat PROFHILO® składa się z opatentowanych stabilizowanych kompleksów hybrydowych L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej skóry, oraz H-HA – głównego komponentu „rusztowania” skóry.
Preparat ten gwarantuje najwyższe z dostępnych na świecie stężeń substancji czynnej, bo aż 64 mg. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjna koncepcja zabiegów odmładzających, które likwidują wiotkość skóry. Rezultaty widać już po 2 sesjach (w 1 miesiąc). Technika wstrzykiwania do Bio Estetycznych Punktów iniekcji BAP pozwala na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia, maksymalizuje rezultaty, ogranicza także niedogodności. Podanie preparatu wyraźnie zwiększa napięcie tkankowe, dając delikatny, naturalny efekt liftingu skóry.
Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku. W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonania 1-2 zabiegów przypominających rocznie.

zabieg profhilo
zabieg profhilo

LASER NA PRZEBARWIANIE I ZAMYKANIE NACZYNEK

Pojawiające się na skórze przebarwienia mogą mieć różne przyczyny. Powstają między innymi wskutek ekspozycji skóry na słońce – promienie ultrafioletowe pobudzają produkcję melaniny, której nadmiar i nierównomierne rozmieszczenie tworzy przebarwienia. Plamy pojawiają się także w wyniku zmian hormonalnych czy po trądziku. Nieestetyczne przebarwienia mogą wiązać się z dyskomfortem psychicznym i negatywnie wpływać na samoocenę.
Jednym z nowoczesnych oraz skutecznych sposobów na pozbycie się tego rodzaju problemu jest zabieg, podczas którego wykorzystany jest laser na przebarwienia. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasz gabinet. Wykonujemy w nim zabieg usuwania przebarwień z wykorzystaniem światła lasera. Skóra po terapii może być zaczerwieniona, jednak w ciągu kilku dni skutki te powinny ustępować. Na efekt zabiegu należy jednak poczekać, ponieważ w pierwszych tygodniach poddana mu skóra ciemnieje. Trzeba pamiętać, że przez kilka tygodni przed i po laserowym usuwaniu przebarwień należy unikać ekspozycji skóry na promieniowanie słoneczne oraz stosować krem z wysokim faktorem UV, np. SPF 50.