Zespół

Krystyna Kopylets

Krystyna Kopylets

Stylistka Paznokci - Właścicielka Atelier Creative

Od wczesnych lat młodości rozwija swoją pasje i hobby związane z paznokciami, mimo doświadczenia które zdobyła w Polsce a także poza jej granicami cały czas pogłębia swoją wiedzę, z chęcią uczestniczy w kursach oraz rożnych szkoleniach. Fascynuje ją praca z ludźmi, z nieskrywaną radością pokazuje zdobytą wiedzę innym. Profesjonalizm,cierpliwość to cechy które w pełni odzwierciedlają jej podejście do pracy.

Maria Agiieva

Maria Agiieva

Fryzjer stylista damsko-męski

Doświadczona stylistka związana ze światem fryzjerskim od 20 lat, która uwielbia metamorfozy. Jest kreatywną osobą, otwartą na nowe fryzjerskie wyzwania, szukającą wciąż nowych inspiracji oraz wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom klienta. Najważniejszy jest dla niej uśmiech i zadowolenie klienta.
Monika

Monika

Fryzjer-stylista damsko-męski

Fryzjer-stylista z 15letnim doświadczeniem. Uwielbia farbowanie włosów wielotonowe, nie szablonowe.
Cały czas podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności poprze kursy i szkolenia za równo w Polsce jak i za jej granicami.
Monika jest fryzjerem damsko/męskim, ale poradzi sobie też z dziećmi.
 Hanna

Hanna

Fryzjer-stylista damsko-męski

Fryzjerka z zawodu, pasji i zamiłowania!
Najbardziej w pracy ceni sobie kontakt z ludźmi. Zawsze indywidualnie podchodzi do klienta i za to ją uwielbiają.
Doświadczenie nabiera nie tylko jako fryzjer damski, ale również barber oraz kolorysta!

 Irina

Irina

Kosmetolog

Z wykształcenia jest pielęgniarka i kosmetologiem. Ma indywidualne podejście do każdego klienta. Jest zwolenniczka stymulowania naturalnych procesów odnowy i zapobiegania efektom procesu starzenia się. Uwielbia terapie łączone które przynoszą najlepsze efekty i poprawiają nie tylko wygląd ale również i samopoczucie naszych klientek.
 
 Victoriia

Victoriia

Stylistka paznokci

Victoriia zajmuje się stylizacja paznokci od 14 roku życia .Zaczęła tą przygodę ponieważ od zawsze kocha długie paznokcie,a najbardziej- długi kwadrat.

Ponad życie kocha psy .Na codzień łącze prace z nauką !Uczy się na trenera psów, marzę o budowaniu dla nich schronisk na całym świecie.Viktorii nie jest gadatliwą osobą ale mimo tego lubi pracować z ludźmi i bardzo kocha to co robi .