Zespół

Maria Agiieva

Maria Agiieva

Fryzjer stylista damsko-męski

Doświadczona stylistka związana ze światem fryzjerskim od 20 lat, która uwielbia metamorfozy. Jest kreatywną osobą, otwartą na nowe fryzjerskie wyzwania, szukającą wciąż nowych inspiracji oraz wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom klienta. Najważniejszy jest dla niej uśmiech i zadowolenie klienta.
Krystyna Kopylets

Krystyna Kopylets

Stylistka - Instruktorka paznokci

Od wczesnych lat młodości rozwija swoją pasje i hobby związane z paznokciami, mimo doświadczenia które zdobyła w Polsce a także poza jej granicami cały czas pogłębia swoją wiedzę, z chęcią uczestniczy w kursach oraz rożnych szkoleniach. Fascynuje ją praca z ludźmi, z nieskrywaną radością pokazuje zdobytą wiedzę innym. Profesjonalizm,cierpliwość to cechy które w pełni odzwierciedlają jej podejście do pracy.

Anastazja

Anastazja

Stylistka paznokci

Stylizacją paznokci zajmuję się od 2014 roku. Ciągle zdobywam nowe umiejętności , żeby być na bieżącą   z najnowszymi trendami. Wykonuję manicure kombinowany, manicure hybrydowy oraz przedłużanie  paznokci żelem. Kreatywne i indywidualne podejście do każdej stylizacji sprawia, że każda z nich jest niepowtarzalna. W codziennej pracy zależy mi na zadowoleniu klienta.
Dariia

Dariia

stylistka paznokci

Młoda ,sympatyczna osoba,ktora specjalizuje sie w stylizacji paznokci.Praca to jej  pasja ,a indywidualne podejście do każdego sprawia  że cieszy się  ogólnym zaufaniem i sympatią pan jak również i panów. Swoje doświadczenie zdobyła głównie w licznych kursach i szkoleniach poza granicami kraju.
Monika

Monika

Fryzjer-stylista damsko-męski

Fryzjer-stylista z 15letnim doświadczeniem. Uwielbia farbowanie włosów wielotonowe, nie szablonowe.
Cały czas podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności poprze kursy i szkolenia za równo w Polsce jak i za jej granicami.  
Monika jest fryzjerem damsko/męskim, ale poradzi sobie też z dziećmi.
 Irina

Irina

Kosmetolog

Z wykształcenia jest pielęgniarka i kosmetologiem. Ma indywidualne podejście do każdego klienta. Jest zwolenniczka stymulowania naturalnych procesów odnowy i zapobiegania efektom procesu starzenia się. Uwielbia terapie łączone które przynoszą najlepsze efekty i poprawiają nie tylko wygląd ale również i samopoczucie naszych klientek.