Zespół

Katarzyna Lisicka

Katarzyna Lisicka

Kosmetolog, linergistka

Młoda, sympatyczna i otwarta osoba, która specjalizuje się w zabiegach upiększających i pielęgnacyjnych. Praca jest dla niej pasją, co potwierdza fakt ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.  JEJ MOTTO PRZEWODNIE W PRACY TO PRZEDE WSZYSTKIM ZADOWOLENIE KLIENTA!

Nataliia Iushchenko

Nataliia Iushchenko

Fryzjer stylista damsko-męski

To niezwykle utalentowana i doświadczona stylistka z 15-letnim stażem pracy. Swój fach doskonaliła na licznych pokazach oraz szkoleniach. Indywidualne podejście do każdego klientka oraz głowa pełna pomysłów sprawia, że metamorfozy Natalii wprawiają w zachwyt. Pogodnym usposobienie wnosi uśmiech każdego dnia do naszego salonu.

Maria Agiieva

Maria Agiieva

Fryzjer stylista damsko-męski

Doświadczona stylistka związana ze światem fryzjerskim od 20 lat, która uwielbia metamorfozy. Jest kreatywną osobą, otwartą na nowe fryzjerskie wyzwania, szukającą wciąż nowych inspiracji oraz wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom klienta. Najważniejszy jest dla niej uśmiech i zadowolenie klienta. 
Krystyna Kopylets

Krystyna Kopylets

Stylistka - Instruktorka paznokci

Od wczesnych lat młodości rozwija swoją pasje i hobby związane z paznokciami, mimo doświadczenia które zdobyła w Polsce a także poza jej granicami cały czas pogłębia swoją wiedzę, z chęcią uczestniczy w kursach oraz rożnych szkoleniach. Fascynuje ją praca z ludźmi, z nieskrywaną radością pokazuje zdobytą wiedzę innym. Profesjonalizm,cierpliwość to cechy które w pełni odzwierciedlają jej podejście do pracy.

Maryna Tymoshchenko

Maryna Tymoshchenko

Stylistka

W branży od 2005 roku. Specjalistka głównie w dziedzinie podologii. Swoje doświadczenie zdobyła głównie na licznych kursach i szkoleniach oraz poza granicami kraju. Praca to jej pasją a indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że cieszy się ogólnym zaufaniem i sympatią pań jak również i panów.

Marta Lis

Marta Lis

Recepcjonistka

Osoba niezawodna, pogodna z pozytywnym nastawieniem do klientów. Uwielbiana przez klientki za uśmiech i umiejętność wyjścia z każdej sytuacji. W naszym Atelier Urody zajmuje się obsługą klienta telefonicznie, jak i stacjonarnie.