Zespół

Katarzyna Lisicka

Katarzyna Lisicka

Kosmetolog, linergistka

Młoda, sympatyczna i otwarta osoba, która specjalizuje się w zabiegach upiększających i pielęgnacyjnych. Praca jest dla niej pasją, co potwierdza fakt ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.  JEJ MOTTO PRZEWODNIE W PRACY TO PRZEDE WSZYSTKIM ZADOWOLENIE KLIENTA!

Maria Agiieva

Maria Agiieva

Fryzjer stylista damsko-męski

Doświadczona stylistka związana ze światem fryzjerskim od 20 lat, która uwielbia metamorfozy. Jest kreatywną osobą, otwartą na nowe fryzjerskie wyzwania, szukającą wciąż nowych inspiracji oraz wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom klienta. Najważniejszy jest dla niej uśmiech i zadowolenie klienta. 
Krystyna Kopylets

Krystyna Kopylets

Stylistka - Instruktorka paznokci

Od wczesnych lat młodości rozwija swoją pasje i hobby związane z paznokciami, mimo doświadczenia które zdobyła w Polsce a także poza jej granicami cały czas pogłębia swoją wiedzę, z chęcią uczestniczy w kursach oraz rożnych szkoleniach. Fascynuje ją praca z ludźmi, z nieskrywaną radością pokazuje zdobytą wiedzę innym. Profesjonalizm,cierpliwość to cechy które w pełni odzwierciedlają jej podejście do pracy.

Maryna Tymoshchenko

Maryna Tymoshchenko

Stylistka

W branży od 2005 roku. Specjalistka głównie w dziedzinie podologii. Swoje doświadczenie zdobyła głównie na licznych kursach i szkoleniach oraz poza granicami kraju. Praca to jej pasją a indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że cieszy się ogólnym zaufaniem i sympatią pań jak również i panów.

Anastazja

Anastazja

Stylistka paznokci

Stylizacją paznokci zajmuję się od 2014 roku. Ciągle zdobywam nowe umiejętności , żeby być na bieżącą   z najnowszymi trendami. Wykonuję manicure kombinowany, manicure hybrydowy oraz przedłużanie  paznokci żelem. Kreatywne i indywidualne podejście do każdej stylizacji sprawia, że każda z nich jest niepowtarzalna. W codziennej pracy zależy mi na zadowoleniu klienta.
Iness

Iness

Fryzjer stylista damski

Młoda i kreatywna osoba, która ciągle chce pogłębiać swoją wiedzę. W swojej pracy podchodzi indywidualnie do każdej osoby a zadowolenie i uśmiech klienta jest dla niej rzeczą najważniejszą. Prywatnie miłośniczka podróży i fotografii.