Usługi przedłużania, prostowania włosów i ombre

Salon fryzjerski dla kobiet i mężczyzn

Nasz gabinet kosmetyczny oferuje także usługi fryzjerskie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Włosy są istotnym elementem wyglądu, dlatego warto, by zajął się nimi dobry fryzjer. Praga-Południe to dzielnica Warszawy, w której można skorzystać z usług naszych specjalistów. W naszej ofercie Klienci znajdą bardzo wiele zabiegów, między innymi stylizację, przedłużanie włosów czy koloryzację ombre. Fryzjer z warszawskiej Pragi-Południe pomoże dopasować odpowiedni rodzaj stylizacji na każdą okazję, dobierając rozwiązania pod kątem typu urody, kształtu twarzy, a przede wszystkim gustu i preferencji Klienta.

Usługi fryzjerskie na warszawskiej Pradze

Salon fryzjerski będący częścią Atelier Urody Creative dba o rozwój swoich pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać bardzo wiele zabiegów, takich jak keratynowe prostowanie włosów, ich przedłużanie czy rekonstrukcję. Studio urody znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, jednak na wszystkie zabiegi – w tym również na stylizację włosów – zapraszamy Klientów z całego miasta i okolic. Przedłużanie włosów odbywa się u nas dwiema metodami – keratynową (na ciepło) oraz kanapkową (doczepiane są włosy na taśmie). Szczegółowe informacje na temat wszystkich zabiegów przeprowadzanych w salonie fryzjerskim w Warszawie, w tym także takich jak koloryzacja ombre czy regeneracja, znajdą Państwo poniżej.

Flamboyage przed i po

FLAMBOYAGE

Flamboyage to nowy sposób koloryzacji pozwalający uzyskać na włosach efekt, który naturalnie możemy zauważyć po wakacjach spędzonych na słońcu. Dzięki rozjaśnieniu poszczególnych pasm zyskujemy optyczne uniesienie włosów, co sprawia, że wydaje się być ich więcej oraz tworzy się tzw. efekt push up.

 

Sombre przed i po

SOMBRE

Sombre to technika rozjaśniania włosów zbliżona do modnego w ostatnim sezonie ombre. Ombre to koloryzacja włosów polegająca na stopniowym przejściu od ciemnego koloru u nasady włosów do bardzo jasnego koloru końcówek. Efekt ombre jest wyrazisty i wygląda najlepiej na włosach długich oraz ciemnych. Sombre natomiast świetnie prezentuje się u blondynek. Ta koloryzacja tworzy naturalne refleksy, tym samym zapewniając delikatny efekt. Jeżeli chcesz zaszaleć i wykonać profesjonalne sombre – fryzjer w naszym warszawskim zakładzie uzyska zachwycający Cię efekt.

 

Rekonstrukcja włosów

REKONSTRUKCJA WŁOSÓW

Rekonstrukcja przeznaczona do włosów zniszczonych. Silna rekonstrukcja włosów na bazie najlepszych składników, takich jak kolagen morski hydrolizowany, proteiny perły hydrolizowanej, krzemu, witaminy E, kwasu hialuronowego, gliceryny. Zabieg umożliwia wewnętrzną odbudowę rdzenia włosa oraz nadaje im miękkość, połysk i witalność.

 

Przedłużanie włosów przed i po

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Metoda kanapkowa

Przedłużanie włosów metodą kanapkową polega na doklejaniu pasma włosów na kilkucentymetrowej taśmie. Pasmo jest doklejanie do włosów naturalnych tuż przy skórze. Fryzura jest niezwykle naturalna dzięki temu, że taśma jest przezroczysta i lekka. Włosy nie kołtunią się, a także nie odznaczają. Można śmiało stylizować fryzurę już po zakończonym zabiegu.

Keratynowe prostowanie włosów przed i po

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Keratynowe prostowanie włosów to metoda prostowania, odżywiania i regeneracji włosów poprzez uzupełnienie w ich strukturze niedoborów keratyny, czyli białka będącego naturalnym składnikiem budulcowym włosów. Formuła zabiegu została opracowana w Brazylii z myślą o kobietach, które cieszą się gęstymi, lecz puszącymi się, kręconymi i zniszczonymi słońcem włosami.

Baleyage przed i po

BALEYAGE

Technika fryzjerska polegająca na nakładaniu pędzelkiem na wybrane pasma farby o różnych odcieniach – od jednego do kilku. Od nasady do końcówek włosów warstwa farby jest coraz cieńsza. Uzyskuje się w ten sposób naturalny efekt przypominający pasemka naturalnie rozjaśnione słońcem.

GALERIA

Tęczowe farbowanie przed i po
Keratynowe prostowanie włosów
Sombre przed i po
Flamboyage
Koloryzacja
Przedłużanie włosów przed i po
Baleyage przed i po
Sombre i upięcie
Farbowanie odrostów przed i po
Baleyage przed i po
Baleyage przed i po
Sombre przed i po
Koloryzacja
Koloryzacja przed i po
Sombre przed i po
Koloryzacja
Farbowanie męskie
Flamboyage przed i po
Sombre przed i po
Baleyage przed i po
Baleyage przed i po
Flamboyage przed i po
Flamboyage
Baleyage przed i po
Upięcie
Keratynowe prostowanie włosów
Baleyage przed i po
Sombre
Męskie strzyżenie i stylizacja
Sombre przed i po
Baleyage przed i po
Męskie strzyżenie
Baleyage przed i po
Sombre przed i po
Baleyage przed i po
Keratynowe prostowanie włosów
Sombre i upięcie
Koloryzacja i keratynowe prostowanie włosów
Sombre i stylizacja
Sombre
Stylizacja włosów krótkich
Tęczowa koloryzacja i stylizacja

Oferujemy:

Stylizacja:

 • strzyżenie damskie
 • strzyżenia męskie
 • strzyżenie dzieci
 • modelowanie
 • fryzury okolicznościowe
 • fryzury wieczorowe
 • fryzury ślubne

Koloryzacja:

 • koloryzacja włosów
 • baleyage
 • tęczowe koloryzacje
 • OMBRE, SOMBRE
 • DEKOLORYZACJA, FLAMBAYAGE

Przedłużanie i pielęgnacja:

 • przedłużanie włosów
 • rekonstrukcja włosów
 • keratynowe prostowanie
 • i wiele innych usług

Profesjonalna stylizacja fryzur na każdą okazję. Najnowsze trendy stosowane przez naszych fryzjerów odmienią Cię na nowo..