Fryzjerstwo

Salon fryzjerski dla kobiet i mężczyzn

Nasz gabinet kosmetyczny oferuje także usługi fryzjerskie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wśród naszych propozycji Klienci znajdą bardzo wiele zabiegów, między innymi stylizację, przedłużanie włosów, czy koloryzację ombre. Fryzjer z warszawskiej Pragi-Południe pomoże dopasować odpowiedni rodzaj stylizacji na każdą okazję, dobierając rozwiązania pod kątem typu urody, kształtu twarzy, a przede wszystkim gustu i preferencji Klienta.

Usługi fryzjerskie na warszawskiej Pradze

Salon fryzjerski będący częścią Atelier Urody Creative dba o rozwój swoich pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać bardzo wiele zabiegów, takich jak keratynowe prostowanie włosów, ich przedłużanie, czy rekonstrukcję. Studio urody znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe, jednak na wszystkie zabiegi – w tym również stylizacji włosów – zapraszamy Klientów z całego miasta i okolic. Przedłużanie włosów odbywa się u nas dwoma metodami – metodą keratynową (na ciepło) oraz kanapkową (doczepiane są włosy na taśmie). Szczegółowe informacje na temat wszystkich zabiegów przeprowadzanych w salonie fryzjerskim w Warszawie, w tym także takich jak koloryzacja ombre, czy regeneracja znajdą Państwo poniżej.

Flamboyage przed i po

FLAMBOYAGE

Flamboyage to nowy sposób koloryzacji, który pozwala uzyskać na włosach efekt, który możemy zauważyć po wakacjach spędzonych na słońcu. Dzięki rozjaśnieniu poszczególnych pasm zyskujemy optyczne uniesienie włosów, dzięki czemu wydaje się ich więcej oraz tworzy nam się tzw. efekt push up.

 

Sombre przed i po

SOMBRE

Sombre to technika rozjaśniania włosów zbliżona do modnego w ostatnim sezonie ombre. Ombre to koloryzacja włosów polegająca na stopniowym przejściu od ciemnego koloru u nasady włosów do bardzo jasnego koloru końcówek. Efekt ombre jest wyrazisty i wygląda najlepiej na włosach długich i ciemnych, natomiast sombre świetnie prezentuje się u blondynek. Jeżeli chcesz zaszaleć i wykonać profesjonalne ombre – fryzjer w naszym warszawskim zakładzie uzyska zachwycający Cię efekt.

 

Rekonstrukcja włosów

REKONSTRUKCJA WŁOSÓW

Rekonstrukcja przeznaczona do włosów zniszczonych. Silna rekonstrukcja włosów na bazie wiodących składników takich jak kolagen morski hydrolizowany, proteiny perły hydrolizowanej, krzemu, witaminy E, kwasu hialuronowego, gliceryny. Zabieg umożliwia wewnętrzną odbudowę rdzenia włosa oraz nadaje im miękkość, połysk i witalność.

 

Tęczowa koloryzacja przed i po

TĘCZOWA KOLORYZACJA

Tęczowa koloryzacja, czyli ukryte tęczowe pasemka, to hit każdego lata. Ta na pozór klasyczna fryzura kryje w sobie nutkę szaleństwa. Nasz salon fryzjerski w Warszawie wykonuje koloryzację 3D, która daje efekt fryzury trójwymiarowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać optyczny efekt niesamowitej objętości włosów.

Przedłużanie włosów przed i po

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Metoda keratynowa (metoda na ciepło)

Jest to jedna z najlepszych oraz najbardziej wytrzymałych metod przedłużania włosów. Łuski keratynowa zgrzewane są na ciepło za pomocą zgrzewarki, a następnie formowane w kształt ziarenka ryżu. Włoska keratyna, której używamy jest najlepszą dostępną na rynku. Nie uczula, a łączenia są niemal przezroczyste. Przedłużanie włosów z użyciem keratyny może utrzymywać się nawet 5 miesięcy.

Metoda kanapkowa

Przedłużanie włosów metodą kanapkową polega na doklejaniu pasma włosów na kilkucentymetrowej taśmie. Pasmo jest doklejanie do włosów naturalnych tuż przy skórze. Fryzura jest niezwykle naturalna dzięki temu, że taśma jest przezroczysta i lekka. Włosy nie kołtunią się i nie odznaczają. Można śmiało stylizować fryzurę już po zakończonym zabiegu.

Keratynowe prostowanie włosów przed i po

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Keratynowe prostowanie włosów to metoda prostowania, odżywania i regeneracji włosów poprzez uzupełnienie w ich strukturze niedoborów keratyny, czyli białka będącego naturalnym składnikiem budulcowym włosów. Formuła zabiegu została opracowana w Brazylii z myślą o kobietach, które cieszą się gęstymi, lecz puszącymi się, kręconymi i zniszczonymi słońcem włosami.

Baleyage przed i po

BALEYAGE

Technika fryzjerska polegająca na nakładaniu pędzelkiem na wybrane pasma włosów farby o różnych odcieniach – od jednego do kilku. Od nasady do końcówek włosów warstwa farby jest coraz cieńsza. Uzyskuje się w ten sposób naturalny efekt rozświetlający.

GALERIA

Tęczowe farbowanie przed i po
Keratynowe prostowanie włosów
Sombre przed i po
Flamboyage
Koloryzacja
Przedłużanie włosów przed i po
Baleyage przed i po
Sombre i upięcie
Farbowanie odrostów przed i po
Baleyage przed i po
Baleyage przed i po
Sombre przed i po
Koloryzacja
Koloryzacja przed i po
Sombre przed i po
Koloryzacja
Farbowanie męskie
Flamboyage przed i po
Sombre przed i po
Baleyage przed i po
Baleyage przed i po
Flamboyage przed i po
Flamboyage
Baleyage przed i po
Upięcie
Keratynowe prostowanie włosów
Baleyage przed i po
Sombre
Męskie strzyżenie i stylizacja
Sombre przed i po
Baleyage przed i po
Męskie strzyżenie
Baleyage przed i po
Sombre przed i po
Baleyage przed i po
Keratynowe prostowanie włosów
Sombre i upięcie
Koloryzacja i keratynowe prostowanie włosów
Sombre i stylizacja
Sombre
Stylizacja włosów krótkich
Tęczowa koloryzacja i stylizacja

Oferujemy:

Stylizacja:

 • strzyżenie damskie
 • strzyżenia męskie
 • strzyżenie dzieci
 • modelowanie
 • fryzury okolicznościowe
 • fryzury wieczorowe
 • fryzury ślubne

Koloryzacja:

 • koloryzacja włosów
 • baleyage
 • tęczowe koloryzacje
 • OMBRE, SOMBRE
 • DEKOLORYZACJA, FLAMBAYAGE

Przedłużanie i pielęgnacja:

 • przedłużanie włosów
 • rekonstrukcja włosów
 • keratynowe prostowanie
 • i wiele innych usług

Profesjonalna stylizacja fryzur na każdą okazję. Najnowsze trendy stosowane przez naszych fryzjerów odmienią Cię na nowo..