Zabieg depilacji laserowej

Depilacja

W Atelier Urody Creative skutecznie i bezboleśnie usuwamy zbędne owłosienie. Zabiegi depilacji pomogą zadbać o piękny wygląd skóry, szczególnie w okolicach miejsc wrażliwych. Depilowanie nawet najkrótszych włosków przeprowadzamy woskiem Lycon lub laserem Vectus. W naszym salonie znajdującym się w Warszawie na terenie dzielnicy Praga Południe doradzimy, który zabieg będzie najodpowiedniejszy. Szczegóły oraz zalety każdego z przeprowadzanych u nas sposobów usunięcia owłosienia, można przeczytać poniżej.

Wosk do depilacji Lycon

Depilacja woskiem Lycon

Lycon to nowe podejście do depilacji. To doskonale opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny i jak najmniej bolesny. Z systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, nawet gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych, takich jak twarz, pachy czy bikini. Dlaczego? Ponieważ do produkcji wosków Lycon używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Marka Lycon cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie.

Profesjonaliści z pełnym zaufaniem stosują depilację Lycon. Za każdym razem osiągają efekt całkowitej gładkości skóry, usuwając uporczywe włoski o długości nawet 1 mm.

Lycon to nowe podejście do depilacji. To doskonale opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny i jak najmniej bolesny.

Depilacja laserowa

W ofercie naszego salonu dostępna jest usługa depilacji laserowej. Dzięki najnowocześniejszej technologii, jaką jest laser Vectus, zabieg jest bardzo bezpieczny i skuteczny. Przy pomocy końcówki głowicy, która chłodzi skórę w trakcie usuwania włosków, depilacja laserowa przebiega bezboleśnie. To pozwala nam zagwarantować, że nie podrażni ani nie poparzy osób o wrażliwej skórze.

Laser posiada certyfikat FDA (Agencji Żywności i Leków) potwierdzający jego skuteczność. Usuwanie owłosienia możliwe jest w każdej partii ciała. Wystarczy około 4-6 zabiegów, aby osiągnąć trwałe efekty.