Stylizacja paznokci

UTWARDZANIE NATURALNEJ PŁYTKI

Baza hybrydowa z proteinami to przełom dla naturalnych paznokci. Pozwala nadbudować krzywą C i delikatnie wydłużyć wolny brzeg. Paznokcie stają się wzmocnione i odporne na złamania. Czego chcieć więcej?

Otóż, nowa baza Protein Base to odpowiedź dla kobiet, które nie są przekonane do przedłużania paznokci tradycyjnymi metodami, jak żel lub akryl. Wiele z nich obawia się, że płytka paznokcia będzie zniszczona, dlatego woli korzystać z oferty manicure hybrydowego.

Od teraz Klientki będą mogły cieszyć się pięknymi paznokciami. Konsystencja tej bazy jest dość gęsta, dlatego nadaje się idealnie do nadbudowania krzywej C, a nawet możemy delikatnie wydłużyć wolny brzeg paznokcia. Baza pozwala odżywić kruchą i rozdwajającą się płytkę.

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI

Przedłużanie paznokci na szablonie to nie tylko sposób na długie paznokcie to opcja, kiedy złamie nam się paznokieć i wtedy wystarczy przedłużyć jeden, a nie skracać wszystkie.Zabieg polega na przedłużeniu płytki paznokcia na szablonie. Wykorzystuje się w tym celu specjalny, światłoutwardzalny żel lub akryl (w proszku) Następnie opracowuje się pożądany, nieskazitelny kształt np. migdałki szpice lub kwadrat. Paznokcie przedłużone na szablonie wyglądają bardzo naturalnie, a przede wszystkim możesz cieszyć się nimi bardzo długo. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, bezpieczne i trwałe produkty do stylizacji paznokci, które długo utrzymują kolor i blask.

MANICURE I PEDICURE VINYLUX

To dwuetapowy system składający się z lakieru VINYLUX Weekly Polish, zawierającego w swojej formule lakier bazowy oraz VINYLUX Weekly Top Coat, który zapewnia trwałość i połysk przez tydzień na dłoniach oraz do 2 miesięcy na stopach. VINYLUX 500pix to najnowsza technologia, która sprawia, że lakier jest zawsze błyszczący, trwały i piękny. To jedyny lakier, który swoją wytrzymałość zwiększa dzięki kontaktowi z naturalnym światłem.

MANICURE I PEDICURE JAPOŃSKI

To metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im równocześnie połysk. Ten unikatowy, nowoczesny manicure nadaje paznokciom naturalny blask. Zawarte w pedicurze japońskim witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza martwego wzmacniają płytkę paznokcia. Technologia P. Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy zapobiega łuszczeniu i rozdwajaniu się płytki paznokcia.

PEDICURE KWASOWY

Pedicure kwasami Callus to pedicure wykonany za pomocą zaawansowanych technologicznie kwasów kosmetycznych. Kwasy te z łatwością zmiękczają twardy, zrogowaciały naskórek stopy. Szczególnie dobrze radzą sobie z grubą warstwą zrogowaciałego i przesuszonego naskórka pięt skłonnych do pękania. Pedicure kwasami Callus  to innowacyjny, cztero etapowy zabieg zapewniający wykonanie profesjonalnego pedicure bez moczenia stóp, bez frezarki i bez Omegi! Zabieg wykonany kwasami Callus  ma właściwości nie tylko upiększające, ale i lecznicze. Pozwala szybko i łatwo usunąć przerośnięty i zrogowaciały naskórek, usuwa pęknięcia pięt, a szorstka i mocno wysuszona skóra staje się gładka i miękka w dotyku. Pedicure kwasami Callus to szybki i przyjemny zabieg.

MANICURE KOMBINOWANY

Manicure kombinowany to innowacyjny sposób nakładania lakieru hybrydowego lub lakieru do paznokci, pod skórkami. Efektem zabiegu jest wrażenie, że lakier wyrasta spod skórek. Dzięki tej technice odrost pojawia się dużo później, przez co klientka może cieszyć się perfekcyjnym manicure znacznie dłużej, niż przy klasycznych technikach manicure.

GALERIA