Zespół

Katarzyna Lisicka

Katarzyna Lisicka

Kosmetolog

Młoda, sympatyczna i otwarta osoba, która specjalizuje się w zabiegach upiększających i pielęgnacyjnych. Praca jest dla niej pasją, co potwierdza fakt ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.  JEJ MOTTO PRZEWODNIE W PRACY TO PRZEDE WSZYSTKIM ZADOWOLENIE KLIENTA!

Nataliia Iushchenko

Nataliia Iushchenko

Fryzjer stylista damsko-męski

To niezwykle utalentowana i doświadczona stylistka z 15-letnim stażem pracy. Swój fach doskonaliła na licznych pokazach oraz szkoleniach. Indywidualne podejście do każdego klientka oraz głowa pełna pomysłów sprawia, że metamorfozy Natalii wprawiają w zachwyt. Pogodnym usposobienie wnosi uśmiech każdego dnia do naszego salonu.

Agnieszka Bedynek

Agnieszka Bedynek

Fryzjer damsko-męski

„Każdy z nas nosi w sobie piękno.”
„Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć.”

Éric Emmanuel Schmitt

Poprzez zdobytą wiedzę i doświadczenie, stara się jedynie uświadomić to swoim paniom. I dlatego każdej z nich gwarantuje indywidualne podejście. Bo błysk radości w oczach jej klientek przy finalnym spojrzeniu w lustro jest po prostu bezcenny.

Od wielu lat tworzę piękno na co dzień i właśnie to jest moje hobby.

Bartek

Bartek

Fryzjer męski

Pracuje w zawodzie od 9 lat. Nie boi się odważnych fryzur ale i klasyka męska jest jego mocną stroną, potrzebujesz strzyżenia brody nie ma problemu. Cały czas, z zaangażowaniem i pasją udoskonala swoje strzyżenia. Zarówno mali chłopcy, nastolatkowie, jak i Panowie są bardzo zadowoleni z efektów jego pracy.

Krystyna Kopylets

Krystyna Kopylets

Stylistka - Instruktorka paznokci

Od wczesnych lat młodości rozwija swoją pasje i hobby związane z paznokciami, mimo doświadczenia które zdobyła w Polsce a także poza jej granicami cały czas pogłębia swoją wiedzę, z chęcią uczestniczy w kursach oraz rożnych szkoleniach. Fascynuje ją praca z ludźmi, z nieskrywaną radością pokazuje zdobytą wiedzę innym. Profesjonalizm,cierpliwość to cechy które w pełni odzwierciedlają jej podejście do pracy.

Maryna Tymoshchenko

Maryna Tymoshchenko

Stylistka - Instruktorka paznokci

W branży od 2005 roku. Specjalistka głównie w dziedzinie podologii. Swoje doświadczenie zdobyła głównie na licznych kursach i szkoleniach oraz poza granicami kraju. Praca to jej pasją a indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że cieszy się ogólnym zaufaniem i sympatią pań jak również i panów.

Marta Lis

Marta Lis

Recepcjonistka

Osoba niezawodna, pogodna z pozytywnym nastawieniem do klientów. Uwielbiana przez klientki za uśmiech i umiejętność wyjścia z każdej sytuacji. W naszym Atelier Urody zajmuje się obsługą klienta telefonicznie, jak i stacjonarnie.